Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Narzędzia budowlane

Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 31.07.2013
Nasza firma w ciągu 10 lat istnienia na rynku zdobyła wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które pozwalają oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie usług i sprzętu dekarskiego. Posiadamy produkty profesjonalnych i uznanych na całym świecie marek, takich jak MAXX-profi, Paslode, czy Duo-fast. Poza narzędziami dekarskimi, znajdziecie u nas także olbrzymi wybór łączników do drewna i dostęp do części zamiennych do oferowanych przez nas urządzeń. Prowadzimy także profesjonalny serwis, dzięki czemu w razie problemów, będziecie mogli rozwiązać je dzięki nam błyskawicznie.

Posadzki betonowe zawsze na czasie

Jeszcze do niedawna beton kojarzył się z zimnymi fabrycznymi halami i magazynami. W domach prywatnych stosowano go co najwyżej jako wylewkę do garażu lub piwnicy. Dzisiaj beton dostał drugą szansę i został doceniony przez architektów i wielbicieli nowoczesnego designu.

więcej

Dekoracje ścienne - szlifowany kamień

Ściana, która jest wyróżniona innym materiałem, niż oklepaną farbą czy tapetą to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Zamiast okładziny ściennej doskonale nadadzą się płytki, zarówno te z kamienia naturalnego, jak i udające kamień, np. z gipsu, betonu bądź ceramiki.

więcej